Potwierdzając lub podejmując dowolną interakcję ze stroną, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub/i zapisywanie tzw. cookies, zgodnie z Naszą Polityką Prywatności, jeżeli nie zgadzasz się z Nią, prosimy o wyjście z Naszej strony.

Postępowanie podatkowe

Kontrola podatkowa, kontrola skarbowa, zastępstwo procesowe

W czasie trwania kontroli i postępowania podatkowego, podatnik przeważnie czuje się zagubiony i niepewny. Wspieramy naszych klientów na każdym z etapów takiej kontroli i postępowań podatkowych, dokładając wszelkich starań, aby szybko i korzystnie dla przedsiębiorcy rozstrzygnąć spór.

Nasze wsparcie polega na:

  • opracowaniu wniosków o wydanie oficjalnej interpretacji przepisów prawa podatkowego,
  • przygotowaniu pism i wyjaśnień składanych w trakcie kontroli i postępowań podatkowych,
  • przygotowaniu odwołań od decyzji organów podatkowych i organów kontroli skarbowej,
  • reprezentowaniu podatników i aktywnym uczestnictwie w kontaktach z władzami skarbowymi na wszystkich etapach kontroli i postępowania,
  • sporządzaniu skarg do Wojewódzkich Sądów Administracyjnych oraz reprezentowaniu podatników w postępowaniu sądowo-administracyjnym.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia zapytania o ofertę, które ułatwi nam początkową wycenę usług. Mogą również Państwo w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza online.

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól


Zobacz również: