Potwierdzając lub podejmując dowolną interakcję ze stroną, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub/i zapisywanie tzw. cookies, zgodnie z Naszą Polityką Prywatności, jeżeli nie zgadzasz się z Nią, prosimy o wyjście z Naszej strony.

Nasza firma

W ostatnich latach obserwujemy ciągłe zmiany przepisów prawa podatkowego. Brak stabilności i klarowności przepisów podatkowych utrudnia ich prawidłową interpretację.

Przedsiębiorcy coraz częściej zdają sobie sprawę z tego, że na efektywne prowadzenie działalności gospodarczej wpływa także ich polityka podatkowa. W takiej sytuacji podatnicy poszukują pomocy u doradców podatkowych prowadzących kancelarie podatkowe i biura rachunkowe w Krakowie.

W celu ułatwienia wyszukiwania informacji, którymi są Państwo zainteresowani, naszą ofertę podzieliliśmy na cztery działy tematyczne:

Dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy każdego dnia, cieszymy się uznaniem i zaufaniem od klientów, którzy skorzystali z naszej pomocy. Naszym atutem jest rzetelność oraz terminowość wykonywania zadań, a także umiejętność wyszukiwania nowatorskich rozwiązań problemów podatkowych, w zależności od indywidualnych potrzeb klientów.

W gronie naszych klientów znajdują się spółki prawa handlowego, spółki cywilne oraz osoby fizyczne, w tym także przedsiębiorcy. Świadczymy usługi na rzecz podmiotów z udziałem kapitału zagranicznego.

Kancelaria Podatkowa VAT działa, zachowując pełną dyskrecję oraz przestrzegając zasad poufności i ochrony danych naszych klientów, zgodnie z zasadami kodeksu etyki zawodowej doradcy podatkowego i ustawy o doradztwie podatkowym.

Doradca podatkowy
Katarzyna Sadurska