Potwierdzając lub podejmując dowolną interakcję ze stroną, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub/i zapisywanie tzw. cookies, zgodnie z Naszą Polityką Prywatności, jeżeli nie zgadzasz się z Nią, prosimy o wyjście z Naszej strony.

Nasi Klienci

Do grona naszych klientów należą osoby fizyczne, spółki osobowe (cywilne, jawne, partnerskie, komandytowe i komandytowo-akcyjne), spółki kapitałowe ( z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne).

Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradcze dla firm z kapitałem krajowym jak i zagranicznym, prowadzących działalność w różnych branżach: usługi (gastronomiczne, informatyczne, reklamowe, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, projektowe i inne) handel, produkcja, budownictwo, przedszkola, żłobki. Nie zawężamy działalności do kilku branż.

Dołącz do grona naszych klientów!

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do wypełnienia zapytania o ofertę, które ułatwi nam początkową wycenę usług. Mogą również Państwo w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza online.