Potwierdzając lub podejmując dowolną interakcję ze stroną, wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie danych osobowych lub/i zapisywanie tzw. cookies, zgodnie z Naszą Polityką Prywatności, jeżeli nie zgadzasz się z Nią, prosimy o wyjście z Naszej strony.

Kontakt

Tutaj można znaleźć wszystkie informacje kontaktowe naszej firmy, włącznie z numerami wewnętrznymi pracowników. Niżej znajduje się również formularz kontaktowy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Czynne pn-pt: 8:00-16:00

email: vat@sadurska.pl

jak dojechać?
zobacz nasze biuro

Kancelaria Podatkowa VAT - Katarzyna Sadurska

ul. Królewska 41/1
30-040 Kraków
NIP: 676-102-48-91
Regon: 350860830



większa mapa

Nasz zespół

Katarzyna Sadurska
Właścicielka,
doradca podatkowy, nr wpisu 03796

+48 694-410-000
12 429-25-17 wew. 20
katarzyna@sadurska.pl
Paulina Kowalczyk
Asystentka doradcy podatkowego
12 429-25-17
12 431-02-07
paulina.kowalczyk@sadurska.pl
Małgorzata Malinowska
Księgowa,specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 21
12 431-02-07 wew. 21
malgorzata.malinowska
@sadurska.pl
Dorota Olejek
Księgowa,specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 27
12 431-02-07 wew. 27
dorota.olejek@sadurska.pl
Żaneta Turczanik
Księgowa,specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 23
12 431-02-07 wew. 23
zaneta.turczanik@sadurska.pl
Paulina Morańda
Specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 26
12 431-02-07 wew. 26
paulina.moranda@sadurska.pl
Małgorzata Krzemień
Specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 26
12 431-02-07 wew. 26
malgorzata.krzemien
@sadurska.pl
Joanna Szymula
Księgowa, specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 28
12 431-02-07 wew. 28
joanna.szymula@sadurska.pl
Dorota Pliszka
Księgowa, specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 28
12 431-02-07 wew. 28
dorota.pliszka@sadurska.pl
Patrycja Misina
Księgowa, specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 28
12 431-02-07 wew. 28
patrycja.misina@sadurska.pl
Justyna Dudek
Księgowa, specjalista ds. kadr i płac
12 429-25-17 wew. 25
12 431-02-07 wew. 25
justyna.dudek@sadurska.pl

Formularz kontaktowy

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól